Beiktatásra került Hegedüs Gábor evangélikus lelkész

Pontosan egy évre rá, hogy Csurgóra jött, beiktatásra került az Evangélikus Egyházközség lelkipásztora. Hegedüs Gábor elmondta, örül annak, hogy ide vezetett az útja. A gyülekezettel való nagyon jó kapcsolat kialakítása mellett a legfontosabbnak azt tartja, hogy beiktatásával már közvetlenül is intézheti a hivatalos ügyeket, ami nagy könnyebbséget jelent a számára a sok munkája mellett. Hosszú távú tervei vannak városunkban, így bizakodóan néz a jövő elé.

Beiktatásra került Hegedüs Gábor evangélikus lelkész

Nem rég érkezett Csurgóra az Evangélikus Egyházközség új lelkipásztora. Hegedüs Gábort nagyon várták a hívek. A közös munka, a kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolat új mérföldkőhöz érkezett, hiszen hivatalosan is a beiktatásra került. Mindez elsősorban jogi szempontból volt nagyon fontos a lelkész számára, ami nem utolsó sorban a munkáját is megkönnyíti ezentúl.

 

Az egymással való elégedettség közös jövőt, közös terveket eredményezett, amelyet a beiktatás szilárdított meg.