Elbúcsúzott az evangélikus lelkész

Három éve annak, hogy a Csurgói Evangélikus Egyházhoz új lelkész került. Hegedüs Gábor lelkészi pályafutása itt kezdődött. A temperamentumos, mindig mosolygós fiatalembert hamar szívébe fogadta a gyülekezet. Idén azonban elváltak útjaik. Újabb lelkészi állomása Kaposváron folytatódik. A búcsúztató istentiszteleten megtelt az evangélikus templom.

Elbúcsúzott az evangélikus lelkész

A Csurgói evangélikus egyházközségben az utóbbi időkben az átlagosnál sűrűbben váltakoztak a lelkészek. 2019-ben Hegedüs Gábor személyében egy ifjú papérkezett, telis-tele tervekkel, elképzelésekkel. Sajnos az élet közbeszólt és három év után a fiatal lelkipásztor elbúcsúzott a csurgóiaktól.

 

A búcsúztatáson először a fiatal korosztály, majd a felnőttek egy-egy énekkel köszöntötték A csurgói evangélikus egyházközség vezetősége nevében Papp Istvánné búcsúzott.

 

Az ünnepi istentisztelet végén Hegedüs Gábor lelkész elköszönt.


Műsor

Május 28. vasárnap

  8.00: Vallási magazin – istentisztelet az Alsoki Református Templomból

  8.38: Képújság

13.00: Csurgói Hírmagazin

13.45: Testületi ülés (2023. május 25.)

14.54: Így történt – archívműsor ismétlés

15.42: Csurgói KK – Fejér B.Á.L.-Veszprém NB I-es férfi kézilabda mérkőzés

17.02: Forgószínpad – színházi magazin ismétlés

17.35: Generációnk – nyugdíjas magazin ismétlés

18.14: Csavargók – dokumentumfilm ismétlés

19.17: Vallási magazin – istentisztelet az Alsoki Református Templomból ismétlés

19.54: Csurgói Hírmagazin ismétlés

20.39: Képújság

Időkép

Legfrissebb hírek

Naptár