Elbúcsúzott az evangélikus lelkész

Három éve annak, hogy a Csurgói Evangélikus Egyházhoz új lelkész került. Hegedüs Gábor lelkészi pályafutása itt kezdődött. A temperamentumos, mindig mosolygós fiatalembert hamar szívébe fogadta a gyülekezet. Idén azonban elváltak útjaik. Újabb lelkészi állomása Kaposváron folytatódik. A búcsúztató istentiszteleten megtelt az evangélikus templom.

Elbúcsúzott az evangélikus lelkész

A Csurgói evangélikus egyházközségben az utóbbi időkben az átlagosnál sűrűbben váltakoztak a lelkészek. 2019-ben Hegedüs Gábor személyében egy ifjú papérkezett, telis-tele tervekkel, elképzelésekkel. Sajnos az élet közbeszólt és három év után a fiatal lelkipásztor elbúcsúzott a csurgóiaktól.

 

A búcsúztatáson először a fiatal korosztály, majd a felnőttek egy-egy énekkel köszöntötték A csurgói evangélikus egyházközség vezetősége nevében Papp Istvánné búcsúzott.

 

Az ünnepi istentisztelet végén Hegedüs Gábor lelkész elköszönt.


Műsor

Szeptember 28. szerda

16.00: Csurgói Hírmagazin (2022. szeptember 25.) ismétlés

16:40: Vallási magazin – búcsú istentisztelet az Evangélikus Templomból                          ismétlés

17.33: Képújság

18.27: Diagnózis – egészségügyi magazin ismétlés

19.00: Csurgói Hírmagazin (2022. szeptember 25.) ismétlés

19:40: Vallási magazin – búcsú istentisztelet az Evangélikus Templomból                          ismétlés

20.33: Képújság

Időkép

Legfrissebb hírek

Naptár