Öt témában született határozat a novemberi testületi ülésen

Novemberi, soros ülését tartotta csütörtökön városunk képviselő-testülete. Szerződésmódosítás, pályázatok benyújtása, a településfejlesztési stratégia felülvizsgálata, valamint az Egészségügyi Centrum adott szakorvosi óraszámainak az átcsoportosítása volt a téma. Mind az öt előterjesztés egyhangú támogatást kapott.

Öt témában született határozat a novemberi testületi ülésen

November 25-én, csütörtökön délutánra hívta Füstös János polgármester városunk képviselőit a soros testületi ülésre, ahol öt napirendi pont várt megtárgyalásra a nyílt részen. Elsőként az élményfürdő és szálloda építési szerződésének a módosítása volt a téma. A kivitelező cég igazgatója és építési vezetője is jelen volt a tárgyalásnál. Előbbi elmondta, a munkálatok több szálon zajlanak egyszerre és mindent megtesznek annak érdekében, hogy határidőre, vagyis 2022. március végére elkészüljön a beruházás. A módosítást egyhangú támogatást kapott.

 


A második téma az „Élhetőbb települések” elnevezésű felhívásra való pályázat benyújtása volt. A szintén egyhangú elfogadását követően, harmadikként szintén egy pályázat beadása volt a téma. Természetesen mindenki „igen”-nel szavazott az új bölcsőde építésére. A folytatásban az Integrált Településfejlesztési Stratégiai felülvizsgálata volt a téma. Elfogadását követően az Egészségügyi Centrum szakorvosi óraszám átcsoportosításáról határoztak. Az utolsó előterjesztés is támogatásra került mindenki által. A novemberi döntéshozatal zárt üléssel fejeződött be.

 

 

 Műsor

Január 24. hétfő

18.25: Kvantum – tudományos magazin

19.00: Csurgói Híradó

19.16: Így történt - archívműsor

19.53: Képújság

22.00: Csurgói Híradó ismétlés

22.16: Így történt – archívműsor ismétlés

22.52: Kvantum – tudományos magazin ismétlés

23.27: Képújság

 

Január 25. kedd

  7.00: Csurgói Híradó ismétlés

  7.15: Képújság

10.00: Csurgói Híradó ismétlés

10.15: Képújság

13.00: Csurgói Híradó ismétlés

13.16: Így történt – archívműsor ismétlés

13.52: Képújság

16.00: Csurgói Híradó ismétlés

16.16: Képújság

19.00: Csurgói Híradó ismétlés

19.16: Így történt – archívműsor ismétlés

19.53: Kvantum – tudományos magazin ismétlés

20.28: Képújság

Időkép

Legfrissebb hírek

Naptár