Tanévnyitó a Nagyváthy Középiskolában

Az első tanítási nap, vagyis hétfőn reggel tartotta tanévnyitóját Csurgó másik középfokú intézménye, a Kolping Nagyváthy János Katolikus Középiskola. Göndics János esperes, plébános köszöntőjét követően Vargáné Nagy Viola igazgató hivatalosan is megnyitotta az új oktatási időszakot.

Tanévnyitó a Nagyváthy Középiskolában

Szeptember 1-jén, hétfőn reggel nyolc órakor a csengőszó nem csak az új tanév első napjának a kezdetét jelentette a Kolping Nagyváthy János Katolikus Középiskolában, ugyanis ekkor került sor az intézmény tanévnyitójára.

 

Göndics János esperes, plébános szavait követően, az intézmény igazgatója, Vargáné Nagy Viola hivatalosan is megnyitotta a 2025/2026-os oktatási időszakot, elsőként felhívva a figyelmet egy-két törvényi változásra.

 

Az iskola igazgatóhelyettese Szabadi Lívia „Intelem” című versét hozta el erre az alkalomra.

 

A tanévnyitót követően osztályfőnöki órák következtek, majd megkezdődött a komoly munka is.