Csurgói siker az ultiversenyen
Évet értékelt és az idei jelentősebb változásokról beszélt Szászfalvi László

Újabb nehéz éven van túl Magyarország, több újítás is életbe lépett január elsejétől. Nagy részt megmaradtak a lakosságot érintő kedvezmények nagyobb keretösszeggel. Stúdióbeszélgetés Szászfalvi László országgyűlési képviselővel.

Sajtótájékoztatón ismertette Szászfalvi László a nemzeti konzultáció eredményét

Sajtótájékoztatót tartott Szászfalvi László. Témája a nemzeti konzultáció eredménye volt. Térségünk országgyűlési képviselője elsőként köszönetét fejezte ki annak a több mint másfél millió választópolgárnak, aki kitöltötte és visszaküldte. Elmondta, a válaszadók 98 %-a a kormány politikájával ért egyet teljes mértékben.

Tovább folytatódhat a szálloda és élményfürdő építése
      Megtartotta az idei év első ülését a képviselő-testület

Megtartotta az idei év első ülését a képviselő-testület. A kettő helyi kiosztású anyaggal együtt összesen tizenegy napirendi pont várt megtárgyalásra, melyek közül mindegyik elfogadásra került.

Városi ünnepség a Magyar Kultúra Napja alkalmából

Január 22-én, hétfőn városunkban is megünneplésre került a Magyar Kultúra Napja. Helyszíne ez alkalommal az Eötvös József Sportiskola Általános Iskola aulája volt. Ünnepi beszédet az eseménynek otthont adó intézmény igazgatója mondott, pohárköszöntőt pedig zárásként Füstös János polgármester.

Tatabányai továbbjutás a döntetlennel a Magyar Kupában
          Papírforma szerinti veszprémi győzelem Csurgón

Megkezdődött február harmadikán a férfi kézilabda bajnokság tavaszi szezonja. Együttesünk haza pályán fogadta a Telekom Veszprémet. A világhírű vendégek már a meccs elejétől nyomatékosították az erőviszonyokat. A végén, 21:10-es félidei vezetésüket követően, 36:23-ra nyertek

Győzelemmel búcsúzott a férfi kézilabda csapat ettől az évtől

Lejátszotta idei utolsó mérkőzését férfi kézilabda csapatunk. Hazai pályán fogadta az újonc PLER-Budapest együttesét, soraiban az Európa Bajnok, ifjúsági világbajnok Dissingert. A német játékos aztán Csurgón is letette a névjegyét, hiszen 11 góllal terhelte meg a kapunkat. De mindez kevés volt a vendégeknek a sikerhez. 17:15-ös félidőt követően végül 35:30 arányban sikerült megnyerni a találkozót.

Értékes győzelem a Balatonfüred ellen
              Vereség hazai pályán a Komlótól

Vereséget szenvedett férfi kézilabda csapatunk a legutóbbi bajnoki fordulóban, amikor hazai pályán a Komló volt az ellenfél. A vendégek végig vezettek, és 14:12-es félidőt követően, 28:25-re nyertek.

Nem sikerült meglepetést okozni a Szeged ellen

Papírforma vereséget szenvedett férfi kézilabda együttesünk hazai pályán az OTP Bank-Pick Szeged ellen. A múlt heti vasárnapi összecsapást gyakorlatilag az első félidő utolsó tíz perce döntötte el, amikor képtelenek voltunk betalálni az ellenfél kapujába. A szünetre összeszedett ötgólos hátrányt pedig már nem tudtuk ledolgozni. A vége 31:24-es szegedi győzelem lett.